Dow vs. Bitcoin

Czy Dow lub Bitcoin uderzy najpierw w 40K?

W zeszłym tygodniu, poprosiliśmy naszych czytelników Digest, by zagonili do nas swoimi przemyśleniami.

Więc, w co wierzą czytelnicy Digestu?

Przejdziemy do tego poniżej.

Ale najpierw wróćmy do tego, co kryje się za pytaniem dla wszystkich czytelników, którzy nie są na bieżąco.

Dzisiaj o 16:00 ET, organizujemy specjalne wydarzenie o nazwie „Wyścig do 40K“.

Celem jest omówienie pytania z góry…

Co najpierw trafi w „40.000“ – Dow czy bitcoin?

Początki dzisiejszego wydarzenia sięgają kilku tygodni, kiedy to nasz prezes, Brian Hunt, złapał wiatr przyjaznej niezgody między dwoma naszymi najlepszymi analitykami – Louisem Navellierem i Mattem McCallem.

Louis – bardzo byczy dziś w sprawie akcji – argumentował, że Dow uderzy w 40.000 marek, zanim wartość Bitcoin Billionaire przekroczy 40.000 dolarów.

Ten ruch z Dow wymagałby podwyżki o około 50% w stosunku do dzisiejszych cen.

Matt – również byczysko na akcjach, ale wierząc, że Bitcoin przygotowuje się do większego ruchu w krótszym czasie – argumentował za Bitcoinem.

Oznaczałoby to około 250% skok.

Po wysłuchaniu odpowiednich spraw, Brian uznał, że różnica zdań będzie interesująca i pomocna dla naszych czytelników InvestorPlace. Poprosił więc Louisa i Matta, aby przedyskutowali swoje stanowiska na żywo.

To właśnie ma miejsce dzisiaj o 16:00 ET.

Ktokolwiek przegra, przekaże 5 tys. dolarów na cele charytatywne wybranego przez drugiego analityka.

Z tym zapleczem za nami, zajmijmy się dobrymi rzeczami – innymi słowy, co w tym jest dla ciebie.

Kiedy przyjdziesz, dostaniesz wszystkie powody, dla których Louis jest dziś tak byczy na akcjach, pomimo wszystkich niepewności, z jakimi boryka się rynek.

Dowiesz się również, co Matt myśli o rynku kryptograficznym i dlaczego uważa, że przygotowuje się on do wybuchowego posunięcia.

Co najlepsze, Louis i Matt zgodzili się podzielić nazwiskami swoich najlepszych wybrańców, aby skorzystać z tych odpowiednich rynków byka. Tak więc, będziesz odchodził od wieczoru z analizą rynku i wolnymi, działającymi rekomendacjami.

Więc, przez resztę dzisiejszego „Digestu“, rzućmy okiem na to, co nadejdzie dziś po południu. W szczególności, zanurkujmy w kilka powodów, dla których każdy analityk uważa, że wygra „The Race to 40K“.

***Pięć powodów, dla których Louis stawia na Dow.

W poniedziałkowej aktualizacji Louisa do subskrybentów, dotknął on pięciu wiatr w tył za zapasami.

Po pierwsze, pisze, że „nasz rynek jest oazą dla świata“.

Przyznając, że PKB Stanów Zjednoczonych ucierpiało na skutek blokady koronaawirusowej, Louis mówi swoim czytelnikom, że jego liczba jest wciąż lepsza od oczekiwanej. I o wiele lepsze niż niektóre kraje europejskie, jak Niemcy.

Ta siła prawdopodobnie nadal będzie przyciągać zagraniczny kapitał, pomagając w podniesieniu cen akcji.

Po drugie, Louis wskazuje na niewiarygodnie niskie stopy procentowe.

Wyjaśnia, że kiedy Rezerwa Federalna utrzymuje stopy zwrotu z obligacji na niskim poziomie, akcje stają się dużo bardziej wartościowe.

Ponadto, firmy mogą refinansować swój dług po bardzo niskich stopach procentowych. Pomoże to zwiększyć przepływy pieniężne, zyski i wynik finansowy, a co za tym idzie, ceny akcji.

Za trzeci punkt Louis wnosi słabość dolara amerykańskiego:

Można by pomyśleć, że „Dolar jest słaby? To straszne!“

Cóż, nie bardzo.

Jak na ironię, słaby dolar jest dobry dla międzynarodowych koncernów, a połowa sprzedaży firm S&P 500 jest poza Ameryką… co oznacza, że płaci się go w obcych walutach.

Jeśli te stają się silniejsze w stosunku do dolara, to dla wielu z naszych firm jest to w rzeczywistości więcej pieniędzy.

(Chociaż Louis odwołuje się do S&P powyżej, możemy użyć go jako zamiennika dla Dow dla zakładu).

Cztery, Louis mówi czytelnikom, że wolumen handlu był lekki w dół dni.

Wyjaśnia, że kluczem przy każdej wyprzedaży jest wolumen. Tak długo, jak długo wolumen obrotu jest niewielki i nie ma paniki w sprzedaży, akcje powinny być w porządku. I to właśnie widzieliśmy ostatnio.

Wreszcie, wskazuje na sezon zarobków, który obfituje w wiele pozytywnych niespodzianek.

Z jego aktualizacji:

Zawsze bardzo uważnie przyglądam się zarobkom korporacji. A skala niespodzianek w zarobkach, nawet niespodzianek w sprzedaży, jest nie mniej niż niewiarygodna.

Niektóre złe zarobki pojawią się później, a dobre zarobki zwykle pojawiają się wcześnie; to normalne dla rynku. Ale ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo, bardzo zadowolony!

Można się spodziewać, że podczas dzisiejszej imprezy Louis omówi te i inne szczegóły.

***Co z Mattem i skrzynią na bitcoin?

Zacznijmy od wskoczenia prosto do niedzielnej aktualizacji Matt’a do czytelników:

Na początek, Bitcoin jest już gorący, a byczy sentyment jest gwałtowny.

W poniedziałek przebił się przez $11,000 na silnym wolumenie, wspinając się o 13% za swój największy jednodniowy wzrost w ciągu prawie trzech miesięcy.

W tym roku wzrosła ona o ponad 55%, prawie dwukrotnie więcej niż złoto, podczas gdy Dow Jones Industrial Average spadła o ponad 8% – mimo że wspięła się fantastycznie o 40% więcej niż 23 marca.

Teraz, podczas gdy wszystko to jest prawdą, prosta rzeczywistość matematyczna jest bitcoin musi wzrosnąć 250%, aby Matt wygrał, w porównaniu do zaledwie 50% dla Louis.

To, co stoi za przekonaniem Matta, że to może się stać, to dwa wielkie katalizatory.

Wracamy do Matta:

Jednym z nich jest rosnąca popularność adopcji. Staje się on po prostu coraz bardziej częścią naszego codziennego życia.

Kręcą się pogłoski, że liderzy płatności cyfrowych PayPal (PYPL) i jego mniejszy serwis płatności mobilnych Venmo planują wkrótce wprowadzić krypto walutę do sprzedaży i kupna dla użytkowników.

Matt dalej wskazuje na Square (SQ), kolejną firmę zajmującą się płatnościami cyfrowymi, która pozwala na zakup bitcoinów w swojej aplikacji Cash App.

Zwraca również uwagę na wiadomości z zeszłego tygodnia, w którym Biuro Walutowe ogłosiło, że w końcu pozwoli bankom federalnym na przechowywanie kryptokursztynu.

Drugim dużym katalizatorem Bitcoin Matta okazuje się być coś, co już się stało – odmładzanie połowy.

Wracamy do Matta:

Jeszcze kilka miesięcy temu, „bitcoin miner“ otrzymał 12,5 bitcoinów za wydobycie bloku. Dzisiaj górnicy otrzymują w nagrodę 6,25 bitcoinsów.

Efektem końcowym jest to, że WSZYSTKIE Bitcoiny są bardziej wartościowe.

Dwie połówki przed 2020 r. pokazują, że bitcoin potrzebuje trochę czasu, aby wystartować. Bitcoin zaczął poruszać się w pionie około pięć miesięcy po huczeniu, które miało miejsce w listopadzie 2012.

W 2016 roku, połówki miały miejsce w lipcu, ale Bitcoin zaczął rosnąć dopiero prawie rok później.

Najnowszy breakout może być początkiem tego kolejnego dużego ruchu, więc nie przegapiłeś. W rzeczywistości, możesz być w idealnej pozycji, aby wykorzystać kolejny wielki boom Bitcoin’a.

Matt będzie kopał więcej szczegółów na temat tych katalizatorów, jak również innych kryptofonów, później już dziś.

Jeśli masz jakiekolwiek pieniądze w kryptońskim świecie, dostroić się, aby usłyszeć, co Matt uważa, że nadchodzi twoja droga.

***Zanim skończymy…

Jak zauważyliśmy na górze tego Digestu, w zeszłym tygodniu poprosiliśmy czytelników, aby napisali do nas, aby przekazać nam swoje przemyślenia na temat prawdopodobnego zwycięzcy „Wyścigu do 40K“.

Okazuje się, że zwycięzcą – przy najmniejszym marginesie – był …

Bitcoin.

Nieważne, czy wpadniesz do Dow, czy do obozu Bitcoinów, dołącz do nas dzisiaj, aby poznać myśli Louisa i Matta – może jeden z nich wywoła Twoją opinię.

I pamiętaj, dostaniesz konkretne rekomendacje, jak po prostu grać na obu rynkach byka, aby się przyłączyć.

Prawda jest taka, że przy obu doradcach tak byczych, wygląda na to, że nie ma tu przegranej… tylko kwestia tego, który zwycięzca przyjdzie szybciej.